TM Ptichkin Sad - це український бренд натуральної косметики.

Наша продукція створена для сучасних Жінок, які живуть в динамічному місті, чия шкіра і волосся потребують в першу чергу в натуральних складах.


Ми розробляємо повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіома шкіри і волосся. Наша косметика містить тільки знайомі  тілу рослинні складові, що дозволяє максимально м'яким і природним чином впливати на поліпшення стану нашого тіла і волосся.

Ключова цінність для нас є створення етичної косметики, виробництво якої не шкодить навколишньому середовищу. Ми дуже любимо тварин і не тестуємо на них свої формули. Так само в розвитку нашого бренду, ми прагнемо максимально втілити в життя концепцію Clean beauty (прагнення до максимальної екологічності формул та упаковки), всі засоби для яких це допустимо містяться в скляній і алюмінієвій тарі, в іншому ми використовуємо флакони з поліпропілену, які дозволені сертифікатом COSMOS і можуть бути легко здані на переробку . Також ряд наших флакон ми приймаємо назад на повторне використання, в замін на приємну знижку. Уся сировина, що використовується нами у виробництві косметичних засобів, має сертифікати якості. А після формування фінального асортименту нашого бренду, ми плануємо отримати сертифікати європейського зразка.

Бренд народився в маленькому містечку Луцьку, на заході України. Де сама первозданна природа кожен день надихає на творення і взаємодія з нею.

Народження бренду відбулося 14 листопада 2015 року під час першого знайомства його засновників — Олесі та Ігоря. В той день прогулюючись вулицями Луцька, звідки була родом Олеся, вони проходили повз старовинного будинку, стіна якого обросла плющем в якому проживало у своїх гніздах безліч птахів. Дивлячись і обговорюючи цю прекрасну картину, з'явилося мрія, створити компанію в якій людям буде так само затишно, як і птахам живучи на цій стіні. І щоб запам'ятати цю мрію, їй дали назву Ptichkin Sad.

Пізніше виявилося, що Олеся створює натуральну косметику для особистого користування, а у Ігоря за плечима великий досвід в організації бізнес процесів. Так крок за кроком мрія почалася перетворюватися в реальність.

В першу чергу косметика створювалася для себе для вирішення своїх особистих потреб. У пошуку повернення до своєї природності.


Після переїзду бренду в Київ, концепція змістилася з ручною домашньої косметики в створення унікальної етичної косметики в сучасних лабораторних умовах.

На даний момент ми створюємо сучасну лабораторію, в якій розробляємо і виробляємо нові косметичні формули. За основу ми взяли використання сертифіковані інгредієнти, виключно рослинного походження. Вся тара в яку ми фасуємо продукцію, або переробляється або приймається нами для повторного використання.