Привіт!


Жінка нового покоління, яка обрала шлях до натуральності.

Ти відчуваєш, що готова дбати про себе.

Тому що це твоє життя і те, як себе почуває і виглядає наше тіло,

є результатом нашого вибору. 

Кожен день ти створюєш свою красу та здоров'я.

А значить, дбаєш про своє тіло, відносини, самореалізацію та душевний стан.

Ти вже не можеш використовувати не натуральні продукти.

Оскільки ти хочеш для себе лише  найкориснішого.

Щоб почувати себе добре. Щоб всередині була Легкість.

і це твій стиль життя.

 

Ptichkin Sad

косметика, яка відповідає твоєму стилю життя

 

TM Ptichkin Sad - це український бренд натуральної косметики.


Наша продукція створена для сучасних Жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим.

Ми розробляємо повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіому шкіри й волосся. Наша косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м'яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.

З любов'ю до кожної жінки сучасного світу!

 

 

 

Історія бренду

 

Назва PTICHKIN SAD зародилася 14 листопада 2015 року в маленькому містечку Луцьк.  Це був особливий день для творців проекту Олесі та Ігоря.  Закохана пара вирушила на прогулянку вздовж старовинної будівлі, стіна якої обросла плющем, серед якого гніздилися безліч птахів.

Це було настільки прекрасно, що у пари виникла мрія - створити компанію, в якій буде так затишно, як птахам на цій стіні. Так народилася назва - Prichkin Sad.

В цей час Олеся створювала натуральну косметику у себе вдома для повернення тілу природної краси, а Ігор займався налагодженням бізнес-процесів.

Після переїзду до Києва, Ptichkin Sad відкрив двері світу.  Олеся почала розробляти косметику не тільки для себе, але і для тих жінок, яким важливо в умовах мегаполісу підтримувати природну красу.

Лінійка продуктів збільшувалася і набувала ретельно підібрані натуральні формули.
Зараз над брендом працює команда люблячих свою справу людей, які створюють косметику для свідомого догляду на кожен день.

 

 

Наші цінності

 

Ключова цінність для нас є створення етичної косметики, виробництво якої не шкодить навколишньому середовищу. Ми дуже любимо тварин і не тестуємо на них свої формули.

В розвитку нашого бренду, ми прагнемо максимально втілити в життя концепцію Clean beauty (прагнення до максимальної екологічності формул та пакування). Ми надаємо перевагу скляній і алюмінієвій тарі. В іншому випадку, використовуємо флакони з поліпропілену, які дозволені сертифікатом COSMOS і можуть бути легко здані на перероблення. Також ряд наших флаконів ми приймаємо назад на повторне використання в обмін на приємну знижку. Уся сировина, що використовується нами у виробництві косметичних засобів, має сертифікати якості. Після формування фінального асортименту нашого бренду, ми плануємо отримати сертифікати європейського зразка.

 

Сертифікати якості

 

Для нас важливо бути прозорими перед нашими клієнтами та законом України.

Тому ТМ PTICHKIN SAD приймає всі платежі офіційно на комерційний рахунок ФОП Вальчук О.С.
Всі співробітники офіційно працевлаштовані, а з партнерами укладені договори про співпрацю.

  • Наше виробництво регламентовано технологічними умовами ТУ У 20.4- 3210708504-001: 2020 і має сертифікат державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
  • Всі інгредієнти закуповуються у європейських постачальників і мають сертифікати COSMOS, ECOSERT, ORGANIC.
  • Вся наша продукція пройшла санітарно-гігієнічну атестацію №3214 за регламентом (ЄС) №1223 / 2009 Європейського Парламенту та Ради від 30.11.2009 р на косметичну продукцію. Рецептурний склад відповідає ДСанПіН 2.2.9.027-99