TM Ptichkin Sad - це український бренд натуральної косметики.

Наша продукція створена для сучасних Жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим.

Ми розробляємо повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіому шкіри й волосся. Наша косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м'яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.

Ключова цінність для нас є створення етичної косметики, виробництво якої не шкодить навколишньому середовищу. Ми дуже любимо тварин і не тестуємо на них свої формули.

 

В розвитку нашого бренду, ми прагнемо максимально втілити в життя концепцію Clean beauty (прагнення до максимальної екологічності формул та пакування). Ми надаємо перевагу скляній і алюмінієвій тарі. В іншому випадку, використовуємо флакони з поліпропілену, які дозволені сертифікатом COSMOS і можуть бути легко здані на перероблення. Також ряд наших флаконів ми приймаємо назад на повторне використання в обмін на приємну знижку. Уся сировина, що використовується нами у виробництві косметичних засобів, має сертифікати якості. Після формування фінального асортименту нашого бренду, ми плануємо отримати сертифікати європейського зразка.

 

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Бренд народився в маленькому містечку Луцьк, на заході України, де сама первозданна природа кожен день надихає на творіння і взаємодію з нею.

Народження бренду відбулося 14 листопада 2015 року під час першого знайомства його засновників — Олесі та Ігоря. В той день, прогулюючись вулицями Луцька, звідки була родом Олеся, вони проходили повз старовинного будинку. Його стіна заросла плющем, в якому гніздилися безліч птахів. Дивлячись і обговорюючи цю прекрасну картину, з'явилася мрія створити компанію, в якій людям буде так само затишно, як і птахам, що живуть на цій стіні. Цій мрії дали назву - Ptichkin Sad.

В першу чергу, косметика створювалася для вирішення своїх особистих потреб. У пошуку повернення до своєї природності Олеся виготовляла косметику в домашніх умовах для себе та друзів.  А Ігор займався налагодженням бізнес-процесів. З переїздом в Київ почалася нова ера бренду. Почався процес створення унікальних етичних засобів догляду для сучасних жінок.

 

На даний момент у нас є сучасна лабораторія, в якій розробляємо і виробляємо нові косметичні формули. Ми використовуємо сертифіковані інгредієнти, виключно рослинного походження. Вся тара, в яку ми фасуємо продукцію, переробляється або приймається нами для повторного використання. Наша команда працює над поліпшенням формул та сервісу кожного дня.

З любов'ю до кожної жінки сучасного світу!