Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню. Товари, що входять до цього переліку, реалізуються на нашому сайті. До таких товарів відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети сангігієни, зубні щітки. Поставити питання по обміну та поверненню можна за тел.: 063-186-00-78.

 

Умови приймання тари для повторного використання та переробки  

Зібравши й передавши нам від 10-ти одиниць нашої тари. Ви можете отримати купон - 5%. В акції беруть участь повні версії засобів, мініверсії ми також приймаємо, але без знижки. Ми приймаємо тару в розібраному і чистому вигляді. Тобто тару необхідно помити, висушити та зняти наліпки, їх можете також вкласти до посилки. 

 

В таблиці ви можете ознайомиться зі списком тари, яку ми приймаємо для повторного використання та переробки.

 

Відправити тару безплатно Новою поштою на відділення 26 (Київ, ФОП Вальчук Олеся, 063 186-00-78). Також ви завжди можете принести її до нас в майстерню за адресою: Київ, вул. Михайла Бойчука 28.

Тару, що ми не використовуємо повторно, можете також здати самостійно в "Україна без сміття". Обов'язково попередньо ознайомившись з їх правилами прийому вторсировини.


Дякуємо за свідомість!