Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар. Обмін можливий протягом 14 днів. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню. Товари, що входять до цього переліку, реалізуються на нашому сайті. До таких товарів відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети сангігієни, зубні щітки. Задати питання по обміну та поверненню можна по тел: 0666608158

 

Умови прийому тари для повторного використання  

В даній таблиці ви можете ознайомиться зі списком тари, яку ми приймаємо для повторного використання. Ми приймаємо тару в розібраному і вимиті вигляді. Якщо ви зібрали тару на суму понад 50 грн (див. в табл), то можете відправити її безкоштовно нам Новою поштою на відділення 26 (Київ, Вальчук Олеся, 063 186-00-78). Так само ви можете принести її до нас в майстерню за адресою: Київ, вул. Михайла Бойчука 28.

Зібравши і передавши нам більше 10-ти одиниці нашої тари, ви можете обміняти її на купон на знижку на 5%. Або ви можете обміняти від 1 одиниці тари на знижку рівній її вартості (див. в табл).

Також ми можемо прийняти тару, яку передаємо на переробку в "Україна без смiття". Дана тара не бере участі в бонусної програмі і відправка Новою поштою відбувається за ваш рахунок.