Те чим ми очищаємо шкіру та що наносимо на шкіру після пошкодження має дуже велике значення і може допомоги або навпаки погіршити ситуацію.

 

Тому, щоб ваша шкіра не втрачала свої оборонні якості :
обирайте максимально делікатний догляд. В першу чергу обирайте очищаючі засоби з Ph не вище 5.5, який не перевищує природний Ph шкіри. Наприклад, убтан, якій повністю складається із рослинних компонентів, може стати вашим помічником у догляд, також гідрофільна олія та ніжні пінки чи муси.
Відмовтесь від використання міцелярної води. Очищення міцелярною водою на щоденній основі, навіть найякіснішої, може привести до пошкодження захисного бар'єра шкіри. Як наслідок, жир і бруд не видаляються досить добре, що рано чи пізно провокує роздратування. По суті, міцелярна вода - це ПАР, які ви залишаєте на обличчі.

І взимку і влітку шкіру потрібно тонізувати. Після вмивання, коли в шкірі ще багато вологи, протріть обличчя ватним диском з натуральним тоніком на гідролатах. Інший варіант - використання Міста або тонера за тим же принципом.По-перше, він зменшує шкідливий вплив проточної води, яка лишається на шкірі після вмивання. По-друге, вирівнює її Ph, у разі порушення при очищенні та якісно готує до нанесення крему чи сироватки.
Наносьте на шкіру після очищення і тонізації легкий денний крем, який містить мінімальну кількість олій.

 

Якщо хочете взимку провести вдома процедуру глибокого очищення шкіри, забудьте про скраби з великими абразивними частинками. Замість них використовуйте м'які пілінги, які містять натуральні антиоксиданти.

 

Ми розібрали, склади аналогів на ринку і виявили, чому є негативний досвід користування твердими шампунями, їх склад зазвичай дуже незамислуватий, тверді ПАР , олія, ароматизатор. Якби рідкий шампунь з навіть самими ніжними натуральними ПАР мав такий склад, він би теж мав негативний вплив, бо усі ПАР навіть самі «зелені», неврівноважені компонентами, які знижують лужність мають високий Ph.
Отож ми збагатили склад нашого шампуню вивели необхідний Ph по типам волосся і зробили цей засіб повноцінним для якісного очищення та догляду за вашим волоссям.

Але, дорогі наші, ми в жодному разі не виключаємо застосування рідких і навіть рекомендуємо мати на поличці хоча б два види шампунів з різними активними речовинами та Пар, але головне максимально натуральні, та чергувати їх тоді ваше волосся не буде звикати до одноманітного догляду та постійно буде радувати вас своїм гарним, блискучим, живим виглядом.
Для володарок жирної шкіри голови рекомендуємо мати в арсеналі професійний шампунь для глибокого очищення. Бо натуральні шампуні в силу своєї делікатності можуть з часом не доочищати шкіру голови, тому в такі моменті (раз в кілька тижнів треба застосовувати) шампунь глибокого очищення, а потім повертатись до своїх улюбленців.
І не забувайте, завжди користуватися бальзамом, щоб закрити лусочки волосся та уникнути січення! Після кожного миття! Також ополіскуйте волосся після миття підкисленою водою.