Самовивіз (безкоштовно):
Ви можете самостійно забрати ваше замовлення за адресою м Київ, Михайла Бойчука 28 (Окремий вхід в кутку будівлі), попередньо наберіть нас за телефоном 063 186-00-78 для уточнення про наявність продукції і здійснення резерву.                                Самовивезення приймаємо с 11:00–20:00/Пн-Пт
Резерв товару на самовивезення становить до 5 робочих днів.

Доставка на відділення "Нової пошти" здійснюється по всій Україні. 
При замовленні більше 1000грн - доставка на ваше відділення Нової Пошти безкоштовна.

Якщо замовлення було оформлено до 17.00 у разі наявності відправлення буде здійснене в той же день, товар доставляється на наступний день. Час доставлення посилки компанією «Нова пошта» на ваше відділення  становить не більше 2-х робочих днів з моменту відправки.

Перелік відділень Ви можете подивитися на сайті перевізника.

Наложений платіж:
Ви платите гроші у відділенні "Нової пошти" при отриманні Вашого замовлення. Додатково, Ви оплачуєте вартість пересилки грошових коштів, згідно з тарифами кур'єрської служби "Нова пошта".  Якщо оцінна вартість більше 200 грн додатково стягується комісія + 0,5% від вартості.

Кур'єрська доставка до вашої адреси здійснюється за тарифами Нової Пошти. Час доставлення посилки компанією «Нова пошта» на вашу адресу становить не більше 2-х робочих днів з моменту відправки.
 

Ви можете оплатити товар на сайті через платіжні системи  Wayforpay, Privat24 або Накладеним платежем.